CKS KATALOĞU

Ürünlerimiz

Stoklarımızda Yer Alan Ürün Grupları

Tedarikçisi olduğumuz ürünlere ait marka listesini aşağıdaki listeden inceleyebilirsiniz.

Şalt Malzemeler

Şalt Malzemeler

Kontaktörler, W-Otomatlar, Alçak ve Yüksek Gerilim Sigortalar, Kaçak Akım Korumalar, Termik Röleler, Kompakt Şalterler, Yük Ayırıcılar, Elektrik Sayaçları, Paket Şalterler, Akım Trafoları, Devre Kesiciler.

Devamı

Otomasyon

Otomasyon Grubu Ürünleri

Encoderlar, Sensörler, Limit Switchler, Endüktif Anahtarlar, Kaplinler, Proximity Switchler, Solid State Röleler, Motor Hız Kontrol Üniteleri, Konnektörler, Mikro Switchler, AC/DC PLC Sürücüler.

Devamı

Aydınlatma

Aydınlatma Grubu Ürünleri

Floresan Ampuller, Enerji Tasarruflu Lambalar, Duylar, Elektronik ve Mekanik Balastlar, Starterler, Metal Halide Projektörler, Cıva Buharlı Ampuller, Ex-Proof ve Waterproof Armatürler, Led Şeritler.

Devamı

Elektrİk VE tesİsat malzemelerİ

Elektrik Tesisat Malzemeleri

Hareketli, Delikli ve Kapalı Kablo Kanalları, Plastik ve Çelik Sprialler, Rakorlar, Pvc Plastik Borular, Çivili ve Yapışkan Kroşeler, Dağıtım Kutuları ve Buatlar, Otomat Kutuları, Bara ve Raylar.

Devamı

Elektronİk

Elektronik Ürünler

Termistörler, Kondansatörler, Reosta, Köprü Diyotlar, Tek Turlu ve Çok Turlu Potansiyometler, Ölçü Aletleri, Led Göstergeli Ekranlar, Dirençler, Transistör, Tristör ve Entegre Çeşitleri.

Devamı

Kablo Çeşİtlerİ

Kablo Çeşitleri

Tesisat kabloları, Alçak, Orta ve Yüksek Gerilim kabloları, Kumanda Kabloları, Kamera CCTV Kablolar, Fiber Optik Kablolar, Lan Data Kablolar, Bakır Çubuk ve Plakalar, Yangın İhbar Kabloları

Devamı